מציאות מול זיוף בציוריה של SJ Fuerst

March 3, 2019

Sugar Crash

 

 

פוסט האמנות הזה מוקדש לציירת SJ Fuerst. 
עבודותיה של פורסט יפהפיות ומצחיקות. לציוריה היא לוקחת השראה מאופנה, מפופ-ארט ומהתרבות העכשוית. הציורים שלה יוצרים עולם סוריאליסטי, בו החיות המתנפחות והנשים נראות אמיתיות כל כך, כאילו עוד רגע יצעדו אלינו מחוץ לתמונה. מלבד ההומור, בציוריה יש גם זרמים אפלים, אך הם נחבאים מתחת למעטה של שובבות, תמימות וצבעוניות מתוקה. מה שמייחד את יצירותיה הוא השילוב בין הקלאסיות לשובביות הפופית. הטכניקות בהן היא יוצרת מסורתיות, כל הציורים נעשו מהתבוננות והם ציורי שמן על בד, אך הנושאים עדכניים ועכשוויים.
פורסט למדה אמנות בניו-יורק, פירנצה ולונדון בה נשארה לגור זמן רב, וכעת היא גרה ועובדת במלטה. ציוריה היפר-ריאליסטיים, מזכירים מאוד צילומי אפנה. היא הציגה בתערוכות רבות, בעיקר בלונדון וציוריה חביבים מאוד על אספנים רבים. ציוריה נועדו לבדר והיא אף הופכת אותם לסרטוני וידאו מוסיקליים (ראו סרטון בתגובה הראשונה).
פורסט קונה רקעים ב Shutterstock ׁ(אתר למכירת תצלומים לשימוש ברשת) אותם היא מדפיסה על בדים ענקיים ומותחת אותם מאחורי המודלים שלה בעת שהיא מעמידה סצינה לציור. 
היא משחקת ביצירתה בסתירות בין מציאות וזיוף. נשים אמיתיות וחיות מזוייפות, רקעים מזוייפים מאחורי נשים אמיתיות שהופכות לציור המדמה מציאות מומצאת.
היא מוצאת השראה בצעצועים, אופנה ותחפושות ובעיקר משתמשת באוסף של למעלה מ-90 חיות מתנפחות אותו היא מתחזקת בגאווה. 
החיות המתנפחות מצחיקות אותה, משמחות אותה ומזכירות לה קיץ ובריכה. היא משתעשעת מכך שלעולם אין הן נכנסות היטב לקופסה ממנה יצאו, ומסבירה כיצד בלונדון בה גרה חסר לה תמיד מקום, וזה נחמד שיש לה פיל בגודל טבעי שבתום השימוש בו יכולה לקפלו ולהחזירו למדף.

 

 Uh Huh Honey

 

Skeleton

 

Sunny and Sweetie

 

Star of Bethlehem

 

Seagull

 

Saraswathi

 

East meet West (Robots)

 

High Net Worth

 

Mice

 

PVC Circus

 

Circe from Homer's Odyssey

 

Lego Sailor

 

Monkey

 

Pop

 

Rainbow Bear

 

Great Date Ken

 

Cardboard League of America

 

Godzilla

117 Master Chief

 

Portrait of the Artist

 

 

Share on Facebook
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

חיפוש לפי נושא
Please reload

עקבו אחריי
  • Facebook Classic